Warhammer 40.000: Mechanicus vyšel zcela nečekaně. Hráči se předhánějí v superlativech

Občas se i v prokalkulovaném herním byznysu objeví nečekaně příjemná překvapení. Jako například, když zcela nečekaně vyjde tahová taktická hra Warhammer 40.000: Mechanicus. Standardní edice je na Steamu k mání za 30 euro, zatímco Omnissiah edice přijde na 35 euro, ale navíc zahrnuje také soundtrack, eBook, artbook a bonusovou zbraň ve hře.

Warhammer 40.000: Mechanicus vám umožní ovládat armádu Impéria, takzvanou Adeptus Mechanicus a vedete expedici na nově objevenou planetu Necron. Přitom budete sestavovat jednotlivé bojové týmy, spravovat suroviny a v rámci 50 misí odemykat nové technologie. Jak to celé vypadá a hraje se dohromady, se můžete podívat na přiloženém videu.

Mohlo by se zdát, že tvůrci Warhammer 40.000: Mechanicus vydali potají proto, že nevěří v jeho kvality. To však zjevně není případ tohoto titulu, protože hráči, kteří si ho už na Steamu vyzkoušeli, jsou nadšení a hodnotí ho průměrně více než 90 %. Často padají přirovnání k XCOMu a doporučení milovníkům deskových her.

Warhammer 40.000: Mechanicus vyšel 15. listopadu 2018, a to na PC.

Warhammer 40.000: Mechanicus – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Pavel
Host
Pavel

Mám odehráno 7 hodin a musím říct, že je tam pár hodně nedotažených herních mechanik, pár grafických nedodělávek, které taky nepotěší a za sebe bych v tuhle chvíli dal 65-70%. Podotýkám, že jsem dlouholetý fanda fantasy Warhammeru i 40k, tudíž asi podvědomě nadržuju.