Warhammer: End Times – Vermintide si teď zahrajete zdarma

Teprve před pár dny byl představen titul Warhammer: Vermintide 2. Ale ne každý bude znát jeho předchůdce, kterým je Warhammer: End Times – Vermintide. Proto ho vývojářské studio Fatshark na pár dalších dní uvolnilo k bezplatnému hraní, a to v kompletní podobě.

V této kooperativní akci ze světa Warhammer bojují čtyři hrdinové Impéria proti hordám Skavenů. V zásadě si to celé můžete představit jako oblíbenou multiplayerovou akci Left 4 Dead v univerzu Warhammeru, které je dnes velmi oblíbené a jehož nejvýznamnějším představitelem je dnes asi Total War: Warhammer 2.

Pro zájemce i sleva

Za splněné mise získáte předměty, které posílí hrdinu, případně mohou částečně ovlivnit herní styl. Celá akce přitom nekončí bezplatnou fází hraní. Komu se Warhammer: End Times – Vermintide zalíbí, může si ho za víceméně symbolickou částku 7 eur na Steamu koupit v akci. Jde o slevu ve výši 75 procent. Hra na Steamu posbírala od hráčů velmi slušné hodnocení dosahující 9 z 10 možných bodů.

Do druhého dílu ještě uteče něco vody – měl by vyjít začátkem příštího roku. Kromě Skavenů nabídne coby protivníky také bojovníky Chaosu.

Warhammer: End Times – Vermintide

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na