Warner chystá velkolepou hru podle Harryho Pottera. Na internet uniklo video

Zase tak často se nestává, aby na internet unikla nahrávka tak zajímavého titulu jako nyní. Podle všeho jde o dosud neoznámené akční RPG na motivy Harryho Pottera, které chystá společnost Warner Bros. Video nemá kdovíjakou kvalitu, ale jsou z něj jasně patrné vysoké produkční hodnoty titulu. Uvidíte v něm také záběry z hraní, které slibují slušnou akci.

Hra na motivy Harryho Pottera se má odehrávat ve fiktivním 19. století, přičemž se nevžijete do role slavného dětského kouzelníka, nýbrž jednoho z osmi studentů kouzelnické školy v Bradavicích. V 5. ročníku se ale začnou dít zvláštní věci, které vás zavedou i za brány tohoto legendárního areálu. Hráči se mohou těšit na zcela nový příběh, který rozšíří bohaté univerzum Harryho Pottera.

Na vývoji údajně pracuje vývojářské studio Avalanche Software, které má na svědomí například Disney Infinite. Po tomto nechtěném úniku pravděpodobně bude muset jít Warner Bros. s pravdou rychle ven a hru oficiálně oznámit.

Harry Potter – video

https://www.youtube.com/watch?time_continue=46&v=2-HER1xKQl4

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na