Wolfenstein 2 dostane DLC s novými hrdiny. Navíc trailer!

Dosud bylo známo jen tolik, že Wolfenstein 2: The New Colossus dostane Season Pass. Teď už ale víme i to, co v něm obsažená jednotlivá DLC nabídnou. Celkem čtyři přídavky vyjdou pro tuto střílečku po jejím vydání. namísto B.J. Blazkowicze se do hlavní role stažitelných add-onů dostanou noví hrdinové.

Season Pass zahrne všechny čtyři DLC. První přídavek, Episode Zero, je potom zároveň bonusem pro hráče, kteří si Wolfenstein 2: The New Colossus předobjednají.

Hra bude se Season Passem stát o 20 EUR více než standardní verze, tedy 79,99 EUR.

Wolfenstein 2: The New Colossus vychází 27. října 2017 na PC, Xbox One a Playstation 4.

Obsah Season Passu Wolfenstein 2: The New Colossus

  • Episode Zero: první přídavek představí bojovníky za svobodu Josepha Stalliona, Jessicu Valiant a Geralda Wilkinse. Různými speciálními schopnostmi a řadou zbraní budou bojovat za nezávislost Ameriky.
  • The Adventures of Gunslinger Joe: Bývalý quarterback Joseph Stallion bojuje proti hordám nepřátel, od Chicaga po vesmír.
  • The Diaries of Agent Silent Death: Bývalá agentka OSS Jessica Valiant se infiltruje do režimního bunkru v Kalifornii, aby objasnila tajemství operace San Andreas.
  • The Amazing Deeds of Captain Wilkins: Válečný hrdina kapitán Gerald Wilkins se v tomto DLC vydá na Aljašku, aby zastavil operaci Black Sun.

Nový trailer Wolfenstein 2: The New Colossus

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na