Wolfenstein 2 se dočkal prvního obsahového přídavku. Zahrajete si za pistolníka Joa

Autoři Wolfensteina 2: The New Colossus jedou přesně podle plánu, který si vytyčili s obsahovým balíčkem Chronicles of Freedom a vydávají jeho první část.

Ta nese název The Adventures of Gunslinger Joe. Jak už název napovídá, chopíte se tentokrát pistolníka Joa, tedy někdejšího důstojníka Josepha Stalliona, který bojuje proti nacistům v pobořeném Chicagu a nakonec se dostane až do vesmíru.

The Adventures of Gunslinger Joe bohužel není k mání zdarma, ale stojí 10 euro. K mání je také v rámci Season Passu, který stojí 25 eur a obsahuje další tři rozšíření. Nultá epizoda už vyšla, druhá a třetí jsou v přípravě.

Wolfenstein 2: The New Colossus tak je jednou z mála her, jejíž autoři poctivě chystají singleplayerové přídavky. Ono jim nic jiného ani nezbývá, protože hra neobsahuje multiplayer. Každopádně jsme za to rádi, protože The Adventures of Gunslinger slibují podle traileru dobrou zábavu.

Wolfenstein 2: The New Colossus – The Adventures of Gunslinger – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na