Wolfenstein 2 a The Evil Within nabídnou na Xbox One X rozlišení 4K Ultra HD

Kdo dá na co možná nejlepší grafické provedení a ultraostrou grafiku, si už možná pohrával s myšlenkou pořídit si herní konzoli Xbox One X. Pak si ale možná řeknete, proč si budu tak vyspělý hardware kupovat, když ho stávající hry stejně nevyužijí. Taková argumentace ale platí méně a méně.

Bethesda a Microsoft poskytují hned dva dobré důvody, proč pořízení Xbox One X znovu dobře zvážit. Nesou jména Wolfenstein 2: The New Colossus a The Evil Within 2. Obě hry budou podle Microsoftu podporovat HDR a Ultra 4K rozlišení. Majitelé normálního Xbox One a Xbox One Slim však budou mít smůlu, nejlepší zážitek budou mít hráči s power konzolí Xbox One X.

Oba tituly Bethesdy jsou opatřeny speciálním logem. Hry s tímto logem prošly podle Microsoftu speciálními úpravami od vývojářů, aby nabídly co možná nejlepší výkon. Není však jisté, zda obě hry poběží v nativním 4K. Označení “4K ultra HD”, které použil Microsoft, totiž implikuje také možnost rozlišení 2160p.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na