Wolfenstein: Youngblood bude hratelný také sólově. Hra vám parťáka doplní umělou inteligencí

Kdo by se zločinnému režimu v Paříži postavil v chystané hře Wolfenstein: Youngblood raději sám, bude mít podle viceprezidenta společnosti Bethesda příležitost kdykoliv tak učinit. Původně se přitom mělo za to, že titul bude hratelný výhradně v kooperaci s dalším hráčem.

Wolfenstein: Youngblood vám umožní zahrát si za dcery (dvojčata) slavného hrdiny B.J. Blazkowicze. Stejně jako tatínek se postaví hordám nepřátel. Tentokrát ale zkrátka ve dvojici. Dobrou zprávou je, že pokud nebudete mít k ruce spoluhráče, který by se jednoho z dvojčat ujal, můžete se do hry pustit stejně. Hra za živého hráče zaskočí svou umělou inteligencí.

Jde o kooperaci, ale je to ta samá hra, když s tebou nikdo nebude hrát, rozdíl není velký. Je stále tam, a to i tehdy, když jde o umělou inteligenci nebo osobu. Ve výsledku to na zkušenosti nic nemění,” upřesnil Pete Hines.

Hines také uklidňuje hráče, kteří mají strach, že by se Bethesda přestala soustředit na singleplayerové zážitky. Nikoliv pouze Wolfenstein prostřednictvím Youngblood opouští kořeny série. Také Fallout 76, Doom Eternal a Prey: Mooncrash disponují určitou multiplayerovou komponentou. “Chceme dělat spoustu věcí, a to včetně singleplayeru,” uvedl Hines.

Wolfenstein: Youngblood vyjde v roce 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na