Stahujte zdarma Insurgency. Jde o vynikající taktickou online akci s důrazem na realistickou hratelnost

Insurgency v roce 2014 vyšla s nemalým cílem. Její autoři chtěli zkombinovat husté urbanistické mapy známé z Call of Duty s velmi realistickou a taktickou hratelností. Původně šlo o fanouškovskou modifikaci, ze které se následně vyvinul samostatný titul. Tomu se podařilo vybudovat solidní fanouškovskou základnu. Nyní se k ní můžete připojit velmi snadno, protože na Steamu je hra k dispozici zcela zdarma.

Čas máte do 19:00 dne 15. srpna. Pokud si do té doby stihnete Insurgency přidat do své knihovny, už vám zůstane napořád a nikdo vám ji nevezme. Vzhledem k tomu, že je tato multiplayerová akce k mání aktuálně zdarma, těší se také velké pozornosti hráčů. Aktuálně ji hraje 20 až 30 tisíc hráčů zároveň.

Ale i poté, co se tato vlna přežene, bude rozhodně s kým hrát. Insurgency se těší stabilní komunitě a průměru 3000 aktivních hráčů současně. Celá akce je mimochodem zamýšlena jako promo na pokračování. Insurgency: Sandstorm totiž vychází už 18. září 2018. Pokud využijete akce a získáte Insurgency zdarma, dostanete také 20% slevu na Insurgency: Sandstorm.

Insurgency však obstojí i samo o sobě. Na Steamu má hra vynikající hodnocení 90 %.

Insurgency – video z hraní

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Na Gamebro.cz má na starosti rubriky HW požadavků a Her zdarma.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
autopsy
Host
autopsy

neni to uplne spatnyy… ale jde videt, ze to je alpha