World of Final Fantasy vyjde také na PC. Podobá se Pokémonu

World of Final Fantasy si dosud mohli zahrát pouze majitelé herních konzolí Playstation 4 a Playstation Vita. Vydavatel Square Enix nyní překvapivě oznámil, že se titulu dočkají také PC hráči. Vyjde 21. listopadu na Steamu.

K této příležitosti tvůrci připravili nový trailer, který představuje dobrodružství sourozenců Reynna a Lann. Ti chtějí získat zpět své vzpomínky a při té příležitosti samozřejmě také zachránit svět. Na této nelehké cestě potkáte řadu z Final Fantasy známých postav jako je Snow nebo Cloud.

Hra v sobě nepopiratelně nese prvky ze série Pokémon. V soubojích tak hrdinové nasazují pochytané příšerky a vhodně nasazují jejich schopnosti. Dále je možné kreatury dále přizpůsobovat a vyvíjet.

PC verze nebude zahrnovat žádný nový obsah, ale kdo si ji koupí do 28. listopadu, obdrží takzvanou Day-1 edici, která nabídne wallpaper a digitální soundtrack.

World of Final Fantasy

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na