World of Warcraft mění obchodní model. Nově jsou všechny dřívější datadisky přístupné zdarma

S okamžitou platností zahrnuje standardní měsíční předplatné MMORPG World of Warcraft také veškeré přídavky, a to až do Legionu. Hráči už tak nemusí kromě měsíčních poplatků investovat ještě do nového obsahu. Ten totiž dostanou jako součást předplatného, což je jednoznačně velkou změnou k lepšímu.

Vývojářské studio Blizzard se tak zároveň loučí s nabídkami jako byl Battle Chest, který vedle původní hry zahrnoval také přídavky. Veškeré aktivní předplacené účty budou automaticky upgradovány do stavu, který přinesl datadisk Legion. Ptáte se, co chystaný přídavek Battle of Azeroth? Inu, ten zůstává jediným, za který Blizzard chce ještě zaplatit. Jinak se do globální války frakcí nezapojíte.

World of Warcraft: Battle for Azeroth vyjde 14. srpna 2018 a přinese především řadu změn do PvP bojů. Přepracování se dočkají například PvP schopnosti a autoři si vypůjčili také prvky z Battle Royale her jako například padáky. Změn dozná také rozdělení serverů na PvP a PvE. Nyní bude možné se do válečného módu zapojit na kterémkoliv serveru.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
ttt
Host
ttt

To je kravina. Takhle je to uz mnoho let. Proste kdyz je novy datadisk, tak vsechny predchozi dohromady poridite prakticky zadarmo.
Tezko by ziskali nove hrace, kdyby si museli koupit original hru + 6 datadisku za puvodni cenu, a rovnou zacali hrat az ten 7. datadisk.

Fed
Host
Fed

Ne tak docela. Od teď se již nemusí kupovat Battle Chest. Stačí založit acc a koupit herní čas.