Xbox One je nyní k mání za historicky nízkou cenu. Stačí pět tisíc a navrch dostanete hru

Pomalu ale jistě přichází doba, kdy společnosti Microsoft a Sony oznámí své nové herní konzole, které budou v herním průmyslu udávat směr dalších let. Není tedy divu, že se začínají objevovat skutečně zajímavé nabídky na konzole stávající generace. Ta přitom ještě několik let bude v popředí zájmu herních vydavatelů, pro které je nesmírně lukrativní její široká penetrace na trhu. Nový Xbox nebo Playstation přitom přijdou na trh nejdříve příští rok a nějakou dobu budou s těmi stávajícími koexistovat. 

Každopádně, pokud ještě herní konzoli nemáte a rádi byste si nějakou pořídili – teď je ta nejlepší doba. Dokládá to například Alza se svou aktuální nabídkou Xboxu One, který včetně jedné hry stojí lákavých 4999 Kč. K mání jsou verze s Assassin’s Creed Origins nebo Forza Horizon 3. Ačkoliv nejde o nejnovější tituly, v obou případech jde o skvělé hry, které stále stojí za zahrání. Cena za konzoli se hrou je tak nízká, že už o moc níže klesnout nemůže. Pokud máte zájem, pospěšte si, nabídka platí do vyprodání zásob těchto verzí. Mimochodem, konkurenční Playstation 4 stojí v nejlevnější verzi 7790 Kč, a to bez přidané hry.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 2 Prumer: 5]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Petr Novák
Host
Petr Novák

Reklamy na webu chápu. Je jasné že to je zdroj příjmů, ale proč to musí být odkazy na podvody?

trawex76
Host
trawex76

Podvody? Mohl bys to trochu upřesnit?

Petr Novák
Host
Petr Novák

No skoro pod každým článkem gamebro mi vyskočí reklama na hovadiny typu: přes noc se naučíte cizí jazyky. Stačí k tomu tento tajný způsob…klik zde. A podobné kraviny. třeba na opravu zraku nebo sluchu přes noc tajemným způsobem který lékaři nenávidí, atd. Upozorňuji že nevyhledavam ani jsem nevyhledával nic o učení jazyků, oči i uši mám naprosto v pořádku a ani na toto téma jsem nikdy nic nehledal.