Yakuza Online – F2P vyjde v roce 2018 na PC

Japonská gangsterská série Yakuza vyznačující se otevřeným světem je stále oblíbenější i na Západě. Dosud však bylo možné si ji zahrát takřka výlučně na konzolích Playstation. V podobě Yakuza Online však vydavatel Sega poprvé oznamuje verzi pro PC (a smartphony). Tento free2play titul má v Japonsku vyjít v roce 2018.

Hra bude prvním dílem projektu “New Yakuza Series” a má se odehrávat v Tokiu po událostech z Yakuza 6: The Song of Life. Dějištěm bude fiktivní čtvrť červených luceren a zábavy Kamurocho v silně stylizovaném Tokiu, tak jak ho z univerza této značky známe. Hlavním hrdinou je Ichiban Kasuga, který se po 17 letech ve vězení vrací do ulic a chce získat zpět ztracenou nadvládu nad čtvrtí.

Zatím nevíme, jak se bude hra na PC a smartphonech coby free2play hrát nebo jak bude vypadat. Jisté je jen to, že se bude financovat prostřednictvím mikrotransakcí.

Sice ne na PC, ale coby normální titul za plnou cenu byl oznámen také Yakuza Kiwami 2 a nová hra Yakuza týmu – Fist of the North Star. První Yakuza Kiwami vyšla tento týden a “velká” Yakuza 6 se chystá na březen 2018.

Yakuza Online – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na