Závody Forza Horizon 4 na parádních screenshotech. Hra zaútočí na korunu krále žánru

Forza Horizon 4 se po svém oznámení na E3 2018 stala s velkou pravděpodobností nejočekávanější závodní hrou současnosti. Vypadá to, že budeme mít co do činění se skutečně šťavnatými a plnokrevnými závody, které nebudou razit přílišnou realističnost, ale ponesou se ve jménu ryzí závodní zábavy.

Forza Horizon 4 se bude celkem překvapivě odehrávat v konzervativní Velké Británii, což by na první pohled mohlo působit nudně, ale když si prohlédnete přiložené screeny, zjistíte, že tato země má hodně co nabídnout. Obzvlášť, když ji autoři pojmou jako otevřený svět, ve kterém se budete moct projíždět dle libosti, a to buď sami nebo s dalšími hráči. Budou se v něm dokonce střídat roční období. Zajezdíte si přitom jak v moderních bourácích, tak krásných oldtimerech s nádherným exteriérem i věrně vymodelovanými kokpity.

Na hru už nebudeme muset čekat příliš dlouho. Forza Horizon 4 vychází 2. října 2018 pro PC a Xbox One. Na něm bude k dispozici také od samého začátku v rámci předplatného Game Pass.

Forza Horizon 4 - screenshoty
« 1 z 10 »
Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na