Závody V-Rally 4 se blíží. Podívejte se na povedený trailer

Každá disciplína nabízí jedinečný a odlišný jízdní zážitek. V-Rally 4 také závodním fanouškům umožňuje prověřit své schopnosti a naučit se nové techniky řízení v režimech Rally, Extreme-Khana, V-Rally Cross, Buggy a Hillclimb.

Režim kariéry, věrný předchozím dílům V-Rally, vás provede po celém světě s cílem stát se šampionem v každé kategorii. Abyste toho dosáhli, budete muset vyhrávat závody, odemykat a kupovat nová vozidla, vylepšovat je a rozhodovat se o tom, jak se svou kariérou naložíte. Například je na vás, jestli se rozhodnete specializovat v jedné disciplíně, nebo jestli budete hned od začátku soutěžit ve všech kategoriích. Také musíte najímat členy týmu (agenty, mechaniky, techniky atd.), kteří budou mít vliv na vaše výsledky.

Ve hře je dostupných celkem 22 prostředí, z nichž každé nabízí různé tratě (na asfaltu, štěrku, sněhu, písku…). A pro 6 prostředí Rally (Monument Valley, Národní park Sequoia, Safari, Japonsko, Sibiř, Malajsie) si můžete vytvořit speciální etapy: silniční síť se skládá ze stovek křižovatek a generátor etap nabízí tisíce možností tím, že křižovatky otevře či uzavře. Naučit se všechny tratě nazpaměť je nemožné, takže budete muset dávat dobrý pozor na poznámky svého spolujezdce.

Klíčové vlastnosti V-Rally:

  • Režim V-Rally: Kariérní režim V-Rally představuje základ celého zážitku.
  • Rychlý závod: rychlý přístup k veškerému obsahu hry (vozidla a prostředí) pro všechny kategorie. Není nic lepšího než trénink, zkoušení vozidel a seznamování se s jejich zvláštnostmi.
  • Hra více hráčů: online až pro 8 hráčů nebo offline na rozdělené obrazovce.
  • 22 prostředí a generátor etap: spousta předem generovaných tratí a možnost jezdit na speciálních etapách v režimu Rally.
  • Úprava vozidla: v režimu kariéry si můžete v editoru své vozidlo kompletně přizpůsobit a dát mu barvu, kterou chcete!
  • Přes 50 aut: Sbírejte legendární historická (Lancia Delta S4, Porsche Carrera SC Safari, Mustang Fastback…) a moderní (Ford Focus RS RX, MINI John Cooper Works, Volkswagen Polo R WRC…) vozidla.

V-Rally 4 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na