Ze Starcraftu 2 se stává bezplatná hra. Alespoň částečně

Ze Starcraftu 2 bude Free2Play hra, oznámila společnost Blizzard na akci BlizzCon 2017. Stane se tak už záhy, konkrétně 14. listopadu 2017. Tato strategická hra však nebude k mání zdarma úplně celá, ale po částech.

V případě trojice příběhových kampaní bude zdarma k dispozici pouze ta první – Wings of Liberty. Pokud už si jí někdo zakoupil, dostane zdarma druhou v pořadí – Heart of the Swarm.

Spousta multiplayerového obsahu

V kooperativním módu si můžete vybrat velitele Kerrigenovou, Raynora a Artanise a dovést je až do 5. zkušenostní úrovně. V případě nejhranějšího “versus” multiplayerového módu si můžete zpočátku zahrát proti umělé inteligenci a hráčům, kteří spadají do kategorie “unranked”, tedy mimo žebříček. Proti hráčům ze žebříčku, tedy “ranked” si budete moct zahrát po určitém počtu absolvovaných partií.

Blizzard samozřejmě doufá, že se Starcraft 2 hráčům zalíbí a nakonec přejdou z Free2Play na placenou verzi s kompletním obsahem a bez jakýchkoliv omezení. Ale i bezplatná verze sama o sobě bude podle všeho nabízet dostatek zajímavého obsahu, který bude rozhodně stát za zkoušku pro ty, kdo hru ještě nemají.

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist