Ze Starcraftu 2 se stává bezplatná hra. Alespoň částečně

Ze Starcraftu 2 bude Free2Play hra, oznámila společnost Blizzard na akci BlizzCon 2017. Stane se tak už záhy, konkrétně 14. listopadu 2017. Tato strategická hra však nebude k mání zdarma úplně celá, ale po částech.

V případě trojice příběhových kampaní bude zdarma k dispozici pouze ta první – Wings of Liberty. Pokud už si jí někdo zakoupil, dostane zdarma druhou v pořadí – Heart of the Swarm.

Spousta multiplayerového obsahu

V kooperativním módu si můžete vybrat velitele Kerrigenovou, Raynora a Artanise a dovést je až do 5. zkušenostní úrovně. V případě nejhranějšího “versus” multiplayerového módu si můžete zpočátku zahrát proti umělé inteligenci a hráčům, kteří spadají do kategorie “unranked”, tedy mimo žebříček. Proti hráčům ze žebříčku, tedy “ranked” si budete moct zahrát po určitém počtu absolvovaných partií.

Blizzard samozřejmě doufá, že se Starcraft 2 hráčům zalíbí a nakonec přejdou z Free2Play na placenou verzi s kompletním obsahem a bez jakýchkoliv omezení. Ale i bezplatná verze sama o sobě bude podle všeho nabízet dostatek zajímavého obsahu, který bude rozhodně stát za zkoušku pro ty, kdo hru ještě nemají.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na