Zlatan Ibrahimovič chystá vlastní hru se sebou samým jako superhrdinou

Švédský top fotbalista Zlatan Ibrahimovič bude mít vlastní hru. V prvním traileru představila tato superstar mobilní hru jménem Zlatan Legends, ve kterém se chopíte role superhrdiny a jistě netřeba připomínat, kdo jím je.

V traileru si můžete prohlédnout Zlatana ve futuristickém obleku, který silně připomíná Iron Mana Tonyho Starka. “Už jsme myslel, že před sebou nemám žádné výzvy. Ale přesně v ten okamžik se objevili. Nová hra, nová pravidla a nové protivníci – někdo, koho velmi dobře znám. Ale teď se celé univerzum dozví, že existuje pouze jeden pravý Zlatan!,” říká sám Ibrahimovič.

Všichni budou zlatanováni

Ale kdo by pro všemocného Ibrahimoviče mohl představovat skutečnou výzvu? Je snad tím rivalem, kterého Zlatan “velmi dobře zná” nějaký další fotbalista? Ať už se mu do cesty postaví kdokoliv, jisti si můžeme být pouze tím, že budou “zlatanováni”. To je slovo, které bylo ke cti fotbalisty v roce 2012 přijato do švédského slovníku a znamená “silně dominovat”.

Teprve před nedávnem se Zlatan Ibrahimovič rozloučil s dosavadním klubem Manchester United a zatím nenašel nové angažmá. Ale vzhledem k tomu, že kvůli zranění může na zelený pažit naskočit až v roce 2018, má zjevně dostatek času věnovat se investici do vlastní hry.

Zlatan Legends už je ve vývoji dva roky a pracuje na něm švédské studio ISBIT, ve kterém má fotbalista majetkový podíl. Hra má vyjít 17. srpna v App Store pro majitele iPhone a iPad a později se objeví také v Google Play Store pro zařízení s operačním systémem Android.

Zlatan Legends – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na