Zombie akce State of Decay 2 vyjde 22. května. Cena je nastavena překvapivě nízko

Pokračování oblíbené zombie survival akce State of Decay zná své datum vydání. Microsoft oznámil, že hra vyjde už brzy, konkrétně 22. května. Zjevně se snaží využít období, kdy nebude vycházet mnoho atraktivních titulů a sází na to, že si hráči v době sucha pořídí právě tento kousek.

Zatímco první díl byl prezentován jako klasický vysokorozpočtový titul, v případě druhého dílu se objevují menší pochybnosti, zda má podobné ambice. Kromě toho, že ho Microsoft nenasadí na prodejně nejlukrativnější, ale také nejkonkurenčnější předvánoční trh, jde také o jeho cenu. Namísto standardních 60 dolarů se State of Decay 2 bude prodávat za polovinu, tedy 30 dolarů, tedy přibližně 600 Kč. To je cena, za níž vycházejí menší nezávislé tituly nebo takzvané budgetovky, jejichž cíle nejsou kdovíjak vysoké.

State of Decay 2 se dočká také verze Ultimate Edition, která bude stát 50 dolarů. Její výhoda spočívá v tom, že s ní bude možné hrát už od 18. května a navíc zahrne dva přídavky, které budou k dispozici už v termín vydání.

Možná jde ale jen o strategii Microsoftu, jak podpořit prodej herní konzole Xbox One, pro kterou State of Decay 2 vedle Windows 10 exkluzivně vychází.

State of Decay 2 chce nabídnout graficky opulentní boj proti zombíkům. Odehrávat se bude v otevřeném světě, do kterého se můžete vydat v rámci kooperativní hry ve čtyřech hráčích.

Níže se můžete podívat na video z hraní ve 4K rozlišení.

State of Decay 2 – video

https://www.youtube.com/watch?v=dBBVy_d6p0g

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor a hlavní recenzent serveru Gamebro.cz. Jinak vášnivý sběratel starých herních konzolí a her.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na