Adventura Kursk nabídne vlastní pohled na tragickou událost. Podívejte se na nové video

Adventura Kursk rozhodně nepatří mezi lehce zaměnitelné hry. Ba právě naopak, chce být svým způsobem dokumentárním dílem s herními prvky, což je oblast, do které se většina herních vývojářů příliš nepouští.

Nutno však říct, že si tvůrci ze studia Jujubee vybrali velmi zajímavé téma. Tím není nic menšího než tragická havárie jaderné ponorky Kursk v roce 2000. Autoři umožní hráčům odhalovat tajemství, která se na ponorce odehrála, a k tomu nabídnou mechanismy propracované adventury.

Vývojáři slibují, že budou maximálně vycházet z historických dat. Ale vzhledem k tomu, že se případ vlastně pořádně nepodařilo vyřešit a ruská strana o věci spíše mlží, mají značný prostor pro vlastní interpretaci.

Kursk staví na Unity enginu a o kvalitě grafického zpracování, stejně jako způsobu, jakým se bude titul hrát, si můžete udělat obrázek z nově zveřejněného videa. Hra vyjde ještě letos.

Kursk – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na