Age of Empires: Definitive Edition bude mít LAN mód a půjde hrát offline. Má to ale malý háček

Už to vypadalo takřka beznadějně, ale nakonec se to v dobré obrátilo. Přestože tvůrci Age of Empires: Definitive Edition původně nepočítali s podporou hraní prostřednictvím LAN, nakonec tato možnost ve hře bude. Milovníci původní strategie tak opět mohou sesíťovat počítače a zopakovat si na propařené noci, tentokrát v modernějším hávu.

Mysleli jsme si, že to (LAN – pozn. red.) patří minulosti. Já sám už jsem celé roky nehrál žádnou hru prostřednictvím LAN,” uvedl pro časopis Gamestar Jörg Neumann z Microsoft Game Studios. “Jenže hráči na tom zkrátka trvali. A tak jsme podporu LAN přidali.

Offline hraní s omezením

Kdo bude chtít hrát na LAN, pravděpodobně nebude moct být současně online. I to bude podle Neumanna možné. Age of Empires: Definitive Edition budete moct hrát offline, tedy poté, co si hru online aktivujete ve Windows Store.

Bohužel to ale nebude tak hladké, jak by mohlo být. Offline mód je totiž omezený a využitelný jen po předchozí přípravě. Pouze jeden počítač je možné nastavit jako offline. Nastavení byste si měli dobře promyslet, protože ho bude možné změnit pouze třikrát za rok.

Age of Empires: Definitive Edition vychází už 20. února 2018.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Michal
Host
Michal

Zdravím, mám dotaz ohledně Age of EmpiresII The Conquerous.
Stahnul jsem ho z ofiko CD,ale nejde hrát. Je to tím, že používám Windows 10?
Děkuji. Michal

pidalin
Host
pidalin

On to snad někdo brzo odblokuje a dá to někam na net, kéž by na tom Microsoft prodělal, fakt jim to přeju s takovym chovánim.

Spekoun
Host
Spekoun

Dekujme bohu za piraty ze nemusime mit takovy sracky jako windows store!