Akce Borderlands 3 se na E3 nakonec nepředstaví. Měl to být přitom jeden z největších hitů veletrhu

Tato zpráva přichází poněkud nečekaně. Akce Borderlands 3 se na letošním veletrhu E3 nakonec nepředstaví, přestože s tím tak nějak všichni počítali a navíc mělo jít o jedno z největších lákadel celé akce. Vývojářské studio Gearbox Software to prozradilo serveru Shacknews. Ještě zajímavější na tom je, že autoři mají v rukávu něco jiného, co na E3 chtějí prezentovat.

Borderlands 3 sice zatím nejsou oficiálně oznámeným titulem, ale zástupci Gearbox Software, popřípadě vydavatele 2K Games, už několikrát potvrdili, že hra je skutečně ve vývoji. Navíc už vzniklo také demo enginu. Borderlands 3 také jako jedna z mnoha neoznámených her unikla na internetové stránky Walmartu.

Je docela možné, že se Gearbox Software chce strategicky vyhnout obrovské konkurenci, která bude na letošní E3 panovat. Čeká se totiž oznámení celé řady zajímavých titulů. Mnozí tak volí vlastní cestu a své projekty předvedou dříve jako třeba Bethesda s Rage 2 nebo naopak později jako THQ Nordic, které E3 vynechá a soustředí se na srpnový Gamescom.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na