Akce Fear the Wolves na prvních obrázcích. Odehrává se v temném okolí Černobylu s mutanty

Fear the Wolves je další hrou, která se pokouší o své štěstí v rámci žánru Battle Royale. Na rozdíl od Fortnite nebo PUBG vás ale nevrhne na pěkný ostrůvek, ale do radiací zamořené zóny kolem Černobylu. Známý herní princip navíc obohacuje o prvek mutantů. Vývojářské studio Vostok Games, které má ve svých řadách mimo jiné několik tvůrců Stalkera, nyní vypustilo do světa první screenshoty.

Princip Fear the Wolves je podobný jako v případě Fortnite nebo Playerunknown’s Battlegrounds. Stovka hráčů se utkává o to, kdo přežije jako poslední. Novinkou je dynamický systém počasí a možnost navléct se do ochranného obleku proti radiaci. Důležitou součástí herního zážitku mají být také mutanti a anomálie, které se v zóně kolem Černobylu vyskytují.

Fear the Wolves bude také hrou silně zaměřenou na diváky. Ti mohou do jednotlivých partií také zasahovat, například ovlivňováním počasí nebo rozdělováním handicapů pro různé hráče.

Měnící se počasí bude hrát značnou roli, protože například v mlze budete mít ztížené vidění a v horku se zase rychleji vyčerpáte. Svou roli tak zjevně budou hrát i survivalové prvky jako teploty, výdrž a možná také strava.

Fear the Wolves má vyjít ještě tento rok na PC, Playstation 4 a Xbox One. Nepůjde přitom o free2play titul.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na