Akcí nabitý trailer realistické střílečky Insurgency: Sandstorm

Insurgency: Sandstorm platí tak trochu za černého koně mezi chystanými válečnými akcemi. Zase tolik se o něm nemluví, ale když už autoři prezentují nějaký materiál, vypadá tento obvykle nadmíru dobře. Stejně jako poslední vypuštěný trailer, který je doslova nabitý sestřihem akčních pasáží z válečné zóny kdesi na Blízkém východě.

Na první pohled vypadá Insurgency: Sandstorm skutečně dobře, za což vděčí mimo jiné Unreal enginu 4, ale také snaze autorů vytvořit co možná nejautentičtější prostředí. To jde ruku v ruce se snahou o maximálně realistický zážitek. Možná to tak z rychlých záběrů na videu nevypadá, ale tohle skutečně nebude žádné Call of Duty a postupovat se bude spíše opatrněji.

Insurgency: Sandstorm má vyjít letos na PC, Playstation 4 a Xbox One. Nedávno bohužel autoři museli škrtnout příběhovou kampaň a soustředit se dále jen na multiplayerové bitvy, jinak by hru jen tak dokončit nestihli.

Insurgency: Sandstorm – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na