GTA 5 dostává nový mód Hardest Target a auto Pfister Neon

Loňský rok byl pro GTA 5 tím vůbec nejúspěšnějším v již poměrně slušné historii této hry a vývojářské studio Rockstar Games se už od začátku roku nového snaží, aby tento výsledek ještě překonalo.

Do GTA 5 tak přidává nový mód Hardest Target. V něm je vaším úkolem zneškodnit vybranou osobu nepřátelského týmu. Tím to ale nekončí – protivníci mají to samé provést vašemu týmu, a tak si svůj “target” musíte pečlivě hlídat. Aby to celé nebylo tak jednoduché, mění se vybraný cíl každou minutu. Až do 5. února můžete v Hardest Target získávat dvojité RP.

Vítanou novinkou v Grand Theft Auto 5 je také nové auto, elektrický sportovní vůz Pfister Neon, který si můžete exkluzivně pořídit u Legendary Motorsport.

GTA Online Hardest Target – video

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

2
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

GTA nepotřebuje další mod,jediné co potřebuje tak to začít banovat ruské a německé hráče za použivání admin modu.
Nehratelnost online už je tak ve sračkách že to nejde už skoro hrát.

PetM
Host
PetM

Tyto 2 novinky mě hodně hodně příjemně překvapily. Hardest Target je prakticky stejný jako deathmatch. Ale na rozdíl od klasického DM jsou za to dost slušné prachy – takže super. Jenom škoda, že jsou dvojnásobky poze do 5. února. To není moc času… A nové auto se mi taky hodně líbí, nejspíše si jej koupím.