Nový Battlefield vyjde v říjnu. Odložení Anthem na rok 2019 potvrzeno

Společnost Electronic Arts na investorské konferenci ku příležitosti zveřejnění výsledků za minulé čtvrtletí potvrdila odložení jedné z nejočekávanějších her ze svého portfolia – Anthem – na rok 2019.

Poněkud překvapivě zástupci EA dodali, že tento krok není způsobem tím, že by vývoj Anthem nepostupoval podle plánu. Jde prý o strategické rozhodnutí s cílem mít vybalancované vydavatelské portfolio. Nedávné informace přímo z nitra vývojářského studia Bioware však tvrdily trochu něco jiného, a sice, že se nikdy nepočítalo s tím, že by Anthem mohlo vyjít letos, protože zkrátka není v takové fázi vývoje. EA se tak svými slovy možná jen snaží uklidnit akcionáře.

Star Wars v nedohlednu

O jistou úlevu se jistě postará informace, že nový, dosud neoznámený Battlefield vyjde ještě tento rok. Dokonce už víme měsíc – bude to říjen a hra tak bude směřovat na lukrativní vánoční trh. Zatím o novém Battlefieldu nesdělilo EA nic přesnějšího, nedávno se však objevily poměrně obsáhlé, byť nepotvrzené detaily.

Mnohem vzdálenější budoucností je velká chystaná hra ze světa Star Wars, která zatím nemá jméno a na které pracují autoři Titanfallu ve studiu Respawn Entertainment, jež si Electronic Arts nedávno koupilo. Tento titul je plánován až na fiskální rok 2020.

Související články

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist