Nový Battlefield vyjde v říjnu. Odložení Anthem na rok 2019 potvrzeno

Společnost Electronic Arts na investorské konferenci ku příležitosti zveřejnění výsledků za minulé čtvrtletí potvrdila odložení jedné z nejočekávanějších her ze svého portfolia – Anthem – na rok 2019.

Poněkud překvapivě zástupci EA dodali, že tento krok není způsobem tím, že by vývoj Anthem nepostupoval podle plánu. Jde prý o strategické rozhodnutí s cílem mít vybalancované vydavatelské portfolio. Nedávné informace přímo z nitra vývojářského studia Bioware však tvrdily trochu něco jiného, a sice, že se nikdy nepočítalo s tím, že by Anthem mohlo vyjít letos, protože zkrátka není v takové fázi vývoje. EA se tak svými slovy možná jen snaží uklidnit akcionáře.

Star Wars v nedohlednu

O jistou úlevu se jistě postará informace, že nový, dosud neoznámený Battlefield vyjde ještě tento rok. Dokonce už víme měsíc – bude to říjen a hra tak bude směřovat na lukrativní vánoční trh. Zatím o novém Battlefieldu nesdělilo EA nic přesnějšího, nedávno se však objevily poměrně obsáhlé, byť nepotvrzené detaily.

Mnohem vzdálenější budoucností je velká chystaná hra ze světa Star Wars, která zatím nemá jméno a na které pracují autoři Titanfallu ve studiu Respawn Entertainment, jež si Electronic Arts nedávno koupilo. Tento titul je plánován až na fiskální rok 2020.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na