Oznámena strategie This is the Police 2. Odehrávat se bude na temném místě

“Vítejte v Sharpwoodu”, oznamuje společnost THQ Nordic svůj nový titul This is Police 2. V zasněženém městečku potřebuje policejní stanice opět pevnou hráčovu ruku. Ten bude v mixu strategie a adventury muset činit náročná rozhodnutí.

Příběh This is Police 2 se točí kolem Lilly Reed, která přebírá kontrolu nad jednotkou strážců pořádků a ocitá se v křížové palbě svých převážně mužských kolegů. To ale samozřejmě není vše, protože v Sharpwoodu se dějí rozličné věci.

Autoři toto město popisují jako “drsné, studené místo, ve kterém zná každý každého a kde se dodržují tradice, jakkoliv jsou barbarské”. Ve chvíli, kdy se objeví tajemný cizinec Warren Nash, se už tak problematické vztahy ještě víc zkomplikují.

Důraz na taktickou hloubku

První trailer dává ochutnat něco z ponuré atmosféry This is Police 2, která tak trochu připomíná film a seriál Fargo. Oproti předchůdci se autoři chtějí zaměřit na taktickou hloubku. Policajty už nebudete vnímat jako svého druhu zdroje, nýbrž individuality se silnými a slabými stránkami, obavami a předsudky.

Proto už nebude stačit pravidelná kontrola výzbroje a osvojení si schopností podřízených. Hráči se budou muset rozhodovat a nést důsledky svých činů. Hra před vás bude klást morální dilemata a provede vás bažinou korupce.

This is Police 2 má vyjít ještě letos, a to na PC, Playstation 4, Xbox One a Nintendo Switch.

This is Police 2 – trailer

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na