Extinction už má datum vydání. V akci budete bojovat proti obrům

Vývojářské studio Iron Galaxy finišuje s přípravami titulu Extinction. Akční hra, ve které budete coby hrdina Avil bojovat proti gigantickým obrům Ravenii, vyjde už 10. dubna 2018, jak autoři aktuálně oznámili.

Pokud vám jméno Iron Galaxy nic neříká, vězte, že jde o tvůrce nejnovějšího Killer Instictu (sezóny 2 a 3). V podobě Extinction má však studio mnohem vyšší ambice. Chce nabídnout rozlehlá prostředí, ve kterých půjde především o boj proti obřím nepřátelům. Ty budete muset likvidovat i tak, že na něj vylezete a budete je kousek po kousku mydlit mečem.

S příběhem si Extinction velké starosti nedělá. Hlavní hrdina Avil je posledním, kdo stojí mezi ogry a vyhynutím lidstva. Budete moct používat plejádu speciálních útoků, ale také bič, pomocí kterého se vymrštíte do vzduchu a naskočíte na nepřítele nebo mu ze vzduchu zasadíte zničující úder.

Extinction nabídne standardní edici (60 euro) nebo deluxe edici (70 euro). Druhá jmenovaná zahrnuje také veškerá DLC, která vyjdou po vydání. Samostatný Season Pass bude možné zakoupit za 15 euro. Hra vychází pro PC, Playstation 4 a Xbox One.

Extinction – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na