Playerunknown’s Battlegrounds je zamořeno cheatery. Autoři zruší více než 100 tisíc účtů

Playerunknown’s Battlegrounds je aktuálně možná nejoblíbenější hrou na světě. Unikátní na tom je, že to platí jak pro západní, tak asijský trh, což se nestává příliš často. Nese to s sebou ale také problémy, které musí autoři řešit. Tím největším jsou nejrůznější podvodníci, kteří se snaží hru ohnout tak, aby pro sebe získali výhodu.

Do PUBG se bohužel ve velkém pustili čínští cheateři, kteří nemají žádné zábrany a navíc jich je opravdu hodně. Nedávno ostatně řadu z nich zatkla čínská policie, z čehož vyplývá, že vývojářské studio Bluehole bere boj proti cheaterům skutečně vážně. Teď spouští další vlnu boje proti podvodníkům, v rámci níž odhaduje, že postihne kolem stovky tisíc hráčů. Kdo v této vlně bude přistižen při podvádění, přijde doživotně o svůj účet ve hře.

Playerunknown’s Battlegrounds se rychle blíží metě 30 milionů prodaných kopií a nezdá se, že by zájem hráčů opadal. Ohrožení herního zážitku cheatery je ale vážné a autoři se bojí, že by podvodníci mohli začít poctivé hráče odrazovat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

5
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Kracken
Host
Kracken

Hraji to asi týden. Byl jsem i šestý přeživší, ale pouze metodou skrývání. Jak vystrčím kokos, sestřelí mě na jednu ránu i když mám 3lvl výbavu. Koukám na kill-kamery a poslední perlička, která mě dnes donutila to vypnout. Borec leží v lese, otočený zády ke mě a střílí do vesnice. Do toho dělostřelecká palba, takže slyšet není vůbec nic! 🙁 A zničeho nic se otočí, vyskočí, schová se za strom a bez váhání mě střelí do palice. Prakticky jsem z jeho pohledu nebyl vůbec vidět ani slyšet. Stejně tak v budovách. 8 baráčků, přijíždí auto, vyskočí z něj, vbíhá do… Číst vice »

P
Host
P

PC Master Race .. 😀 plno dementů s cheatama akorát …

Jindrich Tandara
Host
Jindrich Tandara

Ještě jedna drobnost v čem dělají velkou chybu v boji proti cheaterum.Snažit se jim smazat učty ? hhe ano ale muže si udělat další tohle je nezastaví a přitom řešení jak zastavit cheatery je tak jednoduché.Stačilo by oslovit pár dobrých cheateru a zaplatit jim adekvátní odměnu za informaci jak se dá hra obelstít.Vývojaře to bude něco stát,ale díky tomu zazáplatují hru a neodradí to hráče co hrají férovou hru.Ale po pokud je to jen další společnost co si nechá vrtat koleno pro jeden dolar tak je to jejich problém a upřímě doufám že hra jednou dopadne na samé dno hezký… Číst vice »

Gay Satan
Host
Gay Satan

Rada jak prase. Staci zajit na stranky a za 10 babek si koupit aktualni cheat. A predstava ze se to “zazaplatuje” a utrum je hodne naivni a svedcici o totalni neznalosti dane problematiky.

Jindrich Tandara
Host
Jindrich Tandara

hhe tuhle hru sice nehraji,ale jak vidím slovo cheater otevírá se mě kudla 😀 A nebudte smutný že tam máte cheatery 🙂 hraji GTA 5 online a každej ruskej hráč má moderatorský cheat a může si dělat co chce to je pak legrace 😀 nic jiného než se odpojit a najít jiný servr kde nejsou rusáci pač njinak si nezahrajete 🙂