České Mashinky umožní tvořit vlastní mapy. Hráči uplatní svou kreativitu

Výtvor českého vývojáře Jana Zeleného Mashinky si získává stále větší popularitu, a to nejen v našich luzích a hájích, ale díky distribuci přes globální Steam všude na světě. Už v rámci předběžného přístupu je zaděláno na slušný úspěch, kdy hodnocení od hráčů dosahuje 9/10, což se nepoštěstí hned tak nějakému titulu.

Aby hráči v Mashinkách stále měli co dělat, rozhodl se Jan Zelený pro rozšíření v podobě možnosti tvořit vlastní mapy. “Abych vám prozradil, co chystám, budete moct uplatnit svou kreativitu a vytvořit si vlastní mapy,” uvedl vývojář na svém Twitteru. Možnosti tvorby map by měly být skutečně rozsáhlé, a pokud sami nechcete tvořit, budete alespoň těžit z tvorby jiných hráčů. Dosud totiž měly Mashinky pouze náhodně generované mapy, což je přeci jen trochu něco jiného než když někdo přiloží ruku k dílu s jasnou vizí toho, co chce udělat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host
Meli

Po zakoupení této hry na steamu jsem byl docela v šoku 😀 hra je no jak to slušně napsat katastrofa a hned jem odeslal žádost o vrácení peněz a steam poslal z5 peníze.Nenašel jsem na hře nic pozitivního .