České Mashinky umožní tvořit vlastní mapy. Hráči uplatní svou kreativitu

Výtvor českého vývojáře Jana Zeleného Mashinky si získává stále větší popularitu, a to nejen v našich luzích a hájích, ale díky distribuci přes globální Steam všude na světě. Už v rámci předběžného přístupu je zaděláno na slušný úspěch, kdy hodnocení od hráčů dosahuje 9/10, což se nepoštěstí hned tak nějakému titulu.

Aby hráči v Mashinkách stále měli co dělat, rozhodl se Jan Zelený pro rozšíření v podobě možnosti tvořit vlastní mapy. “Abych vám prozradil, co chystám, budete moct uplatnit svou kreativitu a vytvořit si vlastní mapy,” uvedl vývojář na svém Twitteru. Možnosti tvorby map by měly být skutečně rozsáhlé, a pokud sami nechcete tvořit, budete alespoň těžit z tvorby jiných hráčů. Dosud totiž měly Mashinky pouze náhodně generované mapy, což je přeci jen trochu něco jiného než když někdo přiloží ruku k dílu s jasnou vizí toho, co chce udělat.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

1 Komentář zapnuto "České Mashinky umožní tvořit vlastní mapy. Hráči uplatní svou kreativitu"

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Meli
Host

Po zakoupení této hry na steamu jsem byl docela v šoku 😀 hra je no jak to slušně napsat katastrofa a hned jem odeslal žádost o vrácení peněz a steam poslal z5 peníze.Nenašel jsem na hře nic pozitivního .

TOPlist