Akční RPG Torchlight Frontiers se mění na plnohodnotné Torchlight 3. Bez mikrotransakcí a s offline režimem

Foto: Torchlight 3

Poté, co skončilo vývojářské studio Runic Games zodpovědné za první dva díly série skvělých akčních RPG Torchlight, zformovalo se pod vedením velezkušeného Maxe Schafera (tvůrce Diabla) studio nové pod názvem Echtra Games. To se v roce 2018 pustilo rovnou do vývoje Torchlight Frontiers, ale loni nestihlo plánované vydání a nebylo o něm příliš slyšet, což nevěstilo nic dobrého.

Nakonec se ale stalo asi to nejlepší, co se stát mohlo. Torchlight Frontiers se totiž s definitivní platností mění na plnohodnotné Torchlight 3, přičemž zdaleka nejde jen o změnu názvu. “Spolu se změnou jména přichází velká změna v designovém přístupu,” uvádí oficiální webová stránka hry. “Torchlight III bude vydán jako prémiový titul. Za prodejní cenu budete hru vlastnit a budete ji moct hrát tak, jak se vám zachce, online nebo offline.

Z dalších slov v tiskové zprávě vyplývá, že testování alfaverzí Torchlight Frontiers nebylo kdovíjak uspokojivé, a tak se autoři rozhodli vrátit od plánovaného perzistentního sdíleného světa zpátky ke kořenům. “Půjde tak o pravé pokračování Torchlight I a II.

Torchlight 3 tak bude mít podobnou strukturu jako první dva díly. Důležitou zprávou, která potěší obzvlášť v dnešní době, je možnost hrát bez připojení k internetu. Ze hry byl odstraněn také in-game obchod, a tedy otravné mikrotransakce.

Vydání Torchlight 3 je v plánu ještě tento rok, a to prostřednictvím Steamu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny
Host
Johny

To celkem rád slyším,první dva díly jsem hrál a v celku si je i užil,hlavně dvojku .Frontiers jsem hrál tu jejich alfu nebo betu a bože,to bylo otřesný.Když pominu množství technických chyb jako nefunkční zvuk,keybind a plno dalších věcí ve hře,tak podoba hry byla spíše na telefony než na PC . Za mě to bylo naprosto nepřijatelné.Takže za pokrevní pokračování budu jen rád.