Ani v dubnu neodejdeme od obrazovek díky nadílce PS Plus

Foto: Sony

Před pár dny byla tradičně oznámena sbírka her pro předplatitelé jak v podobě Microsoftu, který svoje síly dále upíná pouze na Game Pass a Xbox Gold je již velmi chudý. Sony oproti tomu se snaží PS Plus udržovat na maximální laťce, což se již několik měsíců po sobě daří. Opět nás čekají tři velké hry, kdy jedna je určena jen pro majitele PS5 a jedná se o naprostou novinku, která vychází společně s PS Plus za duben a dvě skvělé hry pro PS4.

Samozřejmě je možné na PS5 hrát všechny tři hry díky zpětné kompatibilitě, takže i ty dvě určené pro Playstation 4. Dokonce jsou obě lehce vylepšeny pro novou generaci systému.

Oddworld: Soulstorm

První hrou je zmiňovaná novinka a velký návrat legendárního titulu s hrdinou jenž nemluví. Mudoka Abeu čeká další velké dobrodružství za záchranou jak vlastního života, tak stovky životů vlastního druhu. Pokročování této kultovní hry se stalo realitou právě díky Epicu a Sony, kteří investovali do vývoje. Hra v budoucnu bude obsahovat české titulky, mělo by se tak stát při vydání krabicové verze.

Hra sice vyšla i na další platformy, jako právě PC, PS4, PS5 a Xbox One, ale na PS5 ji majitelé PS Plus mohou hrát zdarma. Kromě hezčího grafického kabátu a lepší plynulosti se hráči mohou dočkat zakomponování funkcí ovladače Dualsense, které budou hrát důležitou roli.

Days Gone

Pro mě je Days Gone jedna z nejlepších open-world her, hlavně díky postupnému rozjedu a dávkování obsahu hra neustále překvapuje. Za zmínku rozhodně stojí skvěle napsaný příběh. Jen bohužel může kvůli malým možnostem na začátku hry trošku odradit, což se také promítá na hodnocení, které je sice velmi dobré, ale za mě si hra zasloužila více. Díky PS Plus se její popularita možná zvýší, jelikož za vyzkoušení v rámci předplatného nic nedáte.

Zombie Army 4: Dead War

Zombie Army vznikla jako vedlejší produkt známé série Sniper Elite, který si získal slušnou herní základnu. Zombie Army 4: Dead War se převážně vyznačuje multiplayerovou částí, kdy v kooperaci čtyři hráčů kosíte stovky zombíků, ale hra obsahuje i kampaň, která zabere bezmála 15 hodin, takže se jedná o další titul v tomto měsíci, který jen stěží stihnete dohrát, než přijde další nadílka. Dokonce vývojáři aktuálně vydali aktualizaci, která vylepšuje zážitek pro PS5 v podobě 4K rozlišení a dalšího zlepšení.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na