Anthem bude dostávat bezplatný obsah i po vydání. Výhody pro platící hráče nebudou

V rámci veletrhu PAX West se výkonný producent vývojářského studia Bioware, Mark Darrah, rozpovídal od konceptu DLC, tedy stažitelných přídavků pro chystaný akční hit Anthem. V případě této hry počítá vydavatel Electronic Arts, že se z ní do budoucna stane služba, a tak bude kontinuálně zásobena čerstvým obsahem. 

Dobrou zprávou každopádně je, že veškerý obsah bude dostupný zdarma. “Nechceme hráče připravit o nic, co se týče příběhu. Chceme, aby si všichni užili ty samé příběhy, a proto z toho nebude nic vyňato,” uvedl Mark Darrah.

Producent zároveň znovu zdůraznil, že v Anthem nebudou žádné lootboxy. Za skutečné peníze tak bude možné pořídit pouze kosmetické předměty. Přitom všechno, co půjde koupit za peníze, bude možné získat také za herní měnu, kterou si můžete postupně vydělat.

Hlavní producent Mike Gamble potom dodal, že ty nejvzácnější předměty budou k mání v takzvaných Strogholdech. Půjde o oblasti určené pro raidy pro čtyři hráče, ve kterých vás čekají mocní bossové.

Anthem vychází 22. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Anthem - screenshoty
« 2 z 19 »

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na