Anthem je nejhorší hrou od Bioware. Recenze mluví o nudném příběhu a stereotypu

Bioware to podle všeho nezvládlo. Ačkoliv toto legendární vývojářské studio slibovalo, že Anthem bude vrcholem jejich tvorby, opak je pravdou. Tato online akce je podle prvních recenzí pouze lehce nadprůměrným titulem, kterému hrozí, že brzy upadne v zapomnění.

Obléci si brnění a bojovat ve stylu Iron Mana je úžasné, ale tahle hra má také spoustu chyb. Příběh je nudný. Hratelnost je stereotypní. A co hůře, je tu mnoho bugů a problémů se síťovým spojením. Možná to bude skvělá hra, až dostane nějaká DLC,” píše magazín Gamersky, který udělil známku 70 %. Ta se zdá být pro Anthem příznačná, protože po ní zatím sáhla většina kritiků.

Překvapivé je především to, že Bioware zklamalo zrovna v té oblasti, ve které jindy exceluje, tedy v otázce příběhu. Prakticky všechny recenze a dojmy se shodují na tom, že děj za moc nestojí a je jen povinnou výplní online akce.

Většina recenzí tvrdí rovněž to, že v této podobě Anthem na trhu neobstojí. Faktem ale je, že společnost Electronic Arts ji plánuje pro dlouhodobý provoz a třeba se hru podaří časem výrazně vylepšit. Kdo však doufal, že Bioware vyšvihne rovnou další klenot, bude zklamán.

Anthem vychází 22. února 2019, a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 40 Prumer: 2.4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

8
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
David
Host
David

Autor by měl ke hře sednout a odehrát si alespoň 20-30 hodin a pak teprve hodnotit. Na to, jaké byly kolem hry obavy, jak se nadávalo jak to bude strašné atd…; se jedná o skvělou hru, kterou bych bez nejmenších výčitek svědomí doporučil každému, kdo má rád akční online hry s RPG prvky…

Antalies
Host
Antalies

Jde o to, že všichni kdo v Bioware dělali dokonalé příběhy jako v ME series jsou pryč. To že na tom mohli spolupracovat nic neznamená, zvlášť když tam působili jako konzultanti.
Anthem je po vizuální stránce paráda, multiplayer bude celkem pěkná featura. Bioware sice sliboval děj, ale jak dobrý bude se pouze podle Bety hodnotit nedá

Amanas
Host
Amanas

Anthem bych ještě nepodepisoval, na mmorpg není příběh až tak hrozný a co se chyb týká dal bych EA a Bioware trochu času a uvidíme jak se s tím poperou. Třeba překvapí … Z Andromedy se taky stala časem celkem slušná hra hlavně po stránce multiplayeru

Lazzy280
Host
Lazzy280

Času proč?Když za to dám teď 1500-1700kč tak očekávám hotovou hru z obsahem a bez výraznějších bugů a chyb,proč bych měl čekat že to možná bude potom lepší?

Joel
Host
Joel

Tahle hra je teprve na startovní čáře, má velký potenciál a určitě ho v budoucnu veškerým obsahem, který postupně vyjde zdarma, naplní.

Vietrak
Host
Vietrak

Od EA neco zdarma…? Pokud jo tak to budou nejaky kravoviny, ale podstatny rozsireni budou za $$$. Neverim, ze EA da neco zadarmo… 😀

Promin
Host
Promin

Apex legends?

Justy
Host
Justy

Fáze 1 – popírání (tady jsi ty)
Fáze 2 – hněv
Fáze 3 – smlouvání
Fáze 4 – deprese
Fáze 5 – smíření