Atmosférické Metro: Exodus se dočká hutného přídavku Sam’s Story

Vývojářské studio 4A Games jede podle původního plánu a pro Metro: Exodus přinese 11. února již druhý a také pravděpodobně poslední příběhový přídavek, který nese název Sam’s Story.

Metro: Exodus – Sam’s Story vás vsadí do role amerického mariňáka Sama, který uvízl v Rusku a chce se vrátit do své vlasti. Vyrazí tak z Aurory na obtížnou cestu, která ho zavede mimo jiné do přístavu ve Vladivostoku. Zde se bude muset vypořádat s mnohými nebezpečími a výzvami. Narazí také na nové nepřátele, kteří si vyžádají trochu jiný přístup.

Vynikající akce Metro: Exodus vyšla coby pokračování oblíbené série na motivy románů Dmitrije Gluchovského. Poprvé v rámci série umožnilo hráčům pohybovat se v otevřených prostorách, na což by chystaný datadisk měl navázat.

V únoru tomu bude také rok, co Metro: Exodus vyšlo, což znamená, že by měla skončit exkluzivita prodeje na Epic Games Store, která loni vyvolala hodně zlé krve. Titul by se tak měl objevit také v distribuci Steamu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 3 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

1
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Laddys
Host
Laddys

Tak trochu jsem doufal, že bude i nějaké DLC jak na Auroru sháněli ten pluh. A nemá ta hra v únoru konečně vyjít na steamu ?