Atraktivní akce Outriders v prvních detailech a traileru

Když vývojářské studio People Can Fly spolu s vydavatelem Square Enix na loňském veletrhu E3 poprvé představili střílečku Outriders, mnoho o ní neprozradili. Toho jsme se dočkali až s velkým časovým odstupem nyní, kdy se objevil trailer a prvních pár informací o hře samotné.

Outriders bude podle slov tvůrců kombinací střílečky a RPG. Pohybovat se budete po planetě Enoch, která by měla být různorodým a atraktivním světem, ve kterém se bude odvíjet napínavý příběh. Sledovat budete tajemný signál, jenž vás provede městy, lesy, horami a pouštěmi. Cestou se postavíte mnoha nepřátelům, proti nimž využijete nejrůznější zbraně a předměty.

Je nesmírně vzrušující konečně odhalit, na čem už čtyři roky pracujeme,” uvedl ředitel vývoje Bartosz Kmita z polského vývojářského studia People Can Fly. To je známé zejména střílečkami Painkiller a Bulletstorm. “Outriders je naší první hrou od chvíle, co jsme opustili Epic Games. Z původní myšlenky hry, kterou jsme vždycky chtěli udělat, se stal velmi ambiciózní projekt.

Outriders má vyjít koncem tohoto roku, a to pro PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One a Xbox Series X. Jde tak o jeden z prvních titulů, který potvrdil next-gen verze.

Outriders – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na