Vychází zajímavá diablovka Wolcen: Lords of Mayhem s grafikou v CryEnginu

Akční RPG Wolcen: Lords of Mayhem opouští po téměř čtyřech dlouhých letech fázi předběžného přístupu. Ku příležitosti vydání finální verze 13. února 2020 vypustili autoři launch trailer plný záběrů z hraní.

Wolcen: Lords of Mayhem je diablovkou v nejlepším slova smyslu. Z izometrického pohledu budete bojovat v dungeonech proti nepřátelským hordám. Pakliže jste tak o hře dosud nikdy neslyšeli, představte si Diablo 3 s temnější atmosférou a v pěkném kabátku, který byl ušit v graficky opulentním CryEnginu.

Wolcen: Lords of Mayhem už v rámci předběžného přístupu zaujal množství hráčů, kteří v něm viděli po dlouhé době plnohodnotnou alternativu ke dvojici Path of Exile a Diablo 3.

Po vydání plné verze se nicméně objevují zprávy, že hra nevyšla ve zcela optimální podobě a je plná nejrůznějších chyb. Lze tak doporučit ještě pár týdnů posečkat, než se je autorům podaří vychytat.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na