Stahujte Kingdom Come: Deliverance zcela zdarma

Jak obchod Epic Games Store slíbil, tak také učinil. Po dobu jednoho týdne rozdává zcela bezplatně český hit Kingdom Come: Deliverance, který před dvěma lety uvedlo na trh vývojářské studio Warhorse v čele s Danem Vávrou. Hra se rychle stala jednou z nejvýznamnějších události v historii českého herního průmyslu. Následně pražské Warhorse koupil evropský gigant THQ Nordic za miliardu korun. Aktuálně pak tým podle neoficiálních informací pracuje na Kingdom Come: Deliverance 2.

Přestože se Kingdom Come: Deliverance v našich luzích a hájích těšilo velkému zájmu, jistě se najdou i tací, kdo hru ještě nevlastní. V současné podobě už je přitom velmi dobře optimalizovaná a vyladěná, takže si ji můžete vychutnat bez nepříjemných chyb, jimiž trpěla po vydání. Zdarma je k dispozici pouze základní verze. DLC si pak můžete dokoupit.

Pro stažení Kingdom Come: Deliverance zdarma je zapotřebí nainstalovat klienta Epic Games Store a hru si v něm aktivovat. Následně už vám v knihovně zůstane navždy.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 1 Prumer: 5]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na