Autoři Batmana plánují hru se Supermanem

Herní série Batman: Arkham položila řadu různých standardů. Zejména bojový systém se stal tak oblíbeným, že inspiroval spoustu dalších her, které ho tu více tu méně kopírovaly. Ale i z hlediska příběhu šlo o zajímavý počin, když se tvůrci v podstatě vypořádali s každým ze známých padouchů, které mohl Gotham nabídnout.

Vývojářské studio Rocksteady po vytěžení jedné komiksové značky podle všeho přesedlalo na druhou. Podle serveru ComicBook pracuje už na herní adaptaci dalšího superhrdiny, a to hned toho, který superhrdinům propůjčil jméno – Supermana. V dalším čísle magazínu Game Informer má dojít k velkému odhalení hry.

Superman si zaslouží pořádnou hru

Už dříve se tyto spekulace objevovaly a je opravdu pravděpodobné, že se brzy oznámení nového Supermana dočkáme. Pokud se tak opravdu stane, má Superman velkou šanci dočkat se po dlouhé době kvalitního herního zpracování. Tím posledním, které stojí za řeč, je totiž The Death and Return of Superman z roku 1994, které vyšlo pro herní konzole Super Nintendo a Sega Mega Drive. Vše, co se objevilo potom, bylo sotva hratelné. Opravdovým dnem se potom stal strašlivý Superman 64

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na