Autoři Final Fantasy 15 mají velké cíle. Na PC chtějí prodat 2 miliony kusů

Japonské RPG Final Fantasy 15 už je nějakou dobu k dostání ve verzích pro Playstation 4 a Xbox One, ovšem PC verze vyjde až 6. března. Tvůrci úpravy pro potřeby počítačových hráčů nepodceňují a za to od nich očekávají, že budou hru pořizovat v hojném počtu.

Popravdě řečeno, než počty prodejů je naší nejvyšší prioritou poskytování kvalitní služby, která je hodna své ceny, tak dlouho, jak jen to bude možné,” začal poněkud diplomaticky ředitel vývoje Final Fantasy 15, Hajime Tabata. Pak z něj ale vypadla čísla. Od verze pro Windows si autoři slibují prodeje ve výši 2 milionů kusů. Celkově má hra dosáhnout na 10 milionů prodaných kopií, přičemž na konzolích se dosud prodalo 7 milionů kusů.

Souběžně s PC verzí vyjde pro konzole takzvaná Royal Edition, která zahrnuje obsah Season Passu, nový dungeon, čerstvé prvky a další. Verze pro počítače už to vše bude zahrnovat ve standardu.

Je každopádně otázkou, zda je cíl 2 milionů prodaných kusů na PC realistickým cílem. Final Fantasy 15 nemá na počítačích zdaleka tak silnou pozici jako na konzolích a podobně silné prodeje mají na počítačích jen ty největší značky.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na