Autoři online hitu League of Legends se omlouvají za hrdinku. Vypadá příliš sexy

Nová hrdinka oblíbené online hry League of Legends, která nese jméno Kai’Sa, vzbudila mezi hráči značnou kontroverzi. Má totiž pronikavý pohled a především hluboký výstřih. To mnoho hráčů pořádně naštvalo.

Vývojářské studio Riot Games, které je za League of Legends zodpovědné, se totiž před časem zavázalo, že hrdiny této hry, jíž s oblibou hrají také děti, nebude přehnaně sexualizovat. V podobě hrdinky Kai’Sa však zjevně udělali výjimku. Po stížnostech hráčů se autoři také omluvili s tím, že hrdinka sice má hluboký výstřih, ale rozhodně nebylo jejich záměrem poukazovat na její sexualitu.

První koncepty Kai’Sa podobně hluboký výstřih neukazovaly, ale tvůrcům pak přišlo, že takhle hrdinka vypadá jako příliš pohlcená takzvaným Voidem. Přitom je pouze někým, kdo nosí voidový kostým. Proto se rozhodli, že musí ukázat více kůže. Nejlepší možnost našli právě v oblasti hrudníku, ale zjevně zašli trochu dále než měli. Riot Games podle svého prohlášení nyní hledá řešení, jak zapeklitý problém vyřešit ke spokojenosti všech.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na