Autoři World of Tanks chystají novou hru. Bude opět zdarma a poběží v Unreal enginu

World of Tanks 1.0

Vývojářské studio Wargaming, které za posledních několik let vyrostlo ve slušnou korporaci s pobočkami po celém světě, se podle všeho pustilo do tvorby zcela nového titulu. Ten vzniká v kancelářích v anglickém Guildfordu pod vedením herního veterána Seana Deckera. Podle dostupných informací půjde opět o free2play hru, která poběží v Unreal enginu a vyjde na různých platformách.

Sean Decker má 17leté zkušenosti ve vedoucích pozicích u firem jako Electronic Arts, DICE nebo CCP. Aktuálně tvoří tým 25 zaměstnanců, kteří by se ale s postupem vývoje měli rozrůstat. “V rámci expanze Wargamingu do nových zemí a na nové kontinenty jsem rád, že mohu otevřít toto studio ve Velké Británii a vést vývoj nového titulu,” uvedl k tomu samotný Decker. Wargaming aktuálně provozuje 15 poboček, které se starají o vývoj, podporu a šíření jeho her. Jedna z nich je také v Praze.

Ne všechny projekty ale končí úspěchem. Například v roce 2013 si Wargaming koupil studio Gas Powered Games, které následně přejmenoval na Wargaming Seattle. Letos v květnu ho ale zavřel, přičemž o práci přišlo 160 zaměstnanců. Také zde vznikal dosud neoznámený MMO projekt.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 5 Prumer: 4]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

12
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Atos
Host
Atos

Tanky dopadli jako většina her , kdy provozovatel nemá zájem o herní komunitu , ale snaží se jen rychle zhrábnout prachy . Na to , co je to za sračku vydrželi na trhu neuvěřitelně dlouho . Všichni čekali , že časem přijde více strategických prvků , no nestalo se .

belzebub
Host
belzebub

Totálně pohřbené letadla kde ze skoro simulátoru udělali interaktivní film kde člověk nemá absolutně šanci ovlivnit výsledek , hru už jenom hrají snad boti 😀
JJ wargaming umí pohřbít hry dokonale

Kozmix
Host
Kozmix

Miluji ty hlášky: Zcela zdarma.. Každý ví dobře jak tyhle hry zdarma fungují 😀

Lojzík
Host
Lojzík

Jen to ne.

Pelda
Host
Pelda

Tank sam zaměřuje bez placene munice si nezahrajes od 9 lvlu prakticky proděláváš pokud nehrajes za koupené a nemas premium učet. Myslim ze pokud udělaji dalsi hru na podobnem principu tak to bude zase pay to win.

Armalite76
Host
Armalite76

Kecy v kleci looserů. WOT hraju od původní bety. Za těch asi 8 let jsem neprovedl více jak 5 nákupů v celkové výši max 2000kč. Mám přes 20000 bitev – ne nejsem gambler, hraju to jen pro relax a jen solo, takže třeba rok jsem na to nesáhl a musel se potýkat se seznamováním s úpravami na které jsem nebyl zvyklý. O herní peníze nemám nouzi. Nemám potíže trefit co chci a čím chci. S každým tankem se hraje prostě jen jinak a musíš mít fištrona. Od dob co nastavili APCR i za stříbrné (což je vážně dlouho) tak pohoda.… Číst vice »

Noobforever
Host
Noobforever

Nesouhlasím!! Také jsem hrával jak ty, od open beta, ale nastavení hry znemožňuje hrát free. Hra je nastavena tak, že bez prémiového účtu jsi pouze kachna na odstřel a jsi znevýhodněn tak, že hra je spíše utrpením než zábavou.

crustzz
Host
crustzz

Ty brďo, taky jsem to hrál a cca.6-7let a hádej co na jeden účet vyhrávám a na tom co jsem založil dřiv bez šance. To tam je nějaké rozpočítávadlo, nebo jak to je?

Vender
Host
Vender

Hm, to už asi ani nebudu zkoušet. Letadla jsou od začátku ubohost, lodě byli dobré jen na první půlrok než začala hromada lidí používat různé druhy podvodů včetně peněz, a tanky tak tam už těžko říct co vlastně tu “hru” pohřbívá nejvíc. Chyb je tam jak prase a místo oprav řežou pořád jen další a další tanky za peníze a předělávají části polofunkční hry do HD. 9 z 10 lidí co tam jsou ani nejsou hráči, jen podvodníci se zaplacenými výhodami, proti kterým se hráč s obyčejným tankem a nevyhoněnou posádkou vůbec nechytá a tak ti všichni hrají za artylerie,… Číst vice »

Petr
Host
Petr

Hrej na PS4 a máš klid.Tam nic takového není a všichni mají stejnou šanci ve všem.Hrál jsem 7 let na počítači ale tito podvodníci mě tak štvali že už nikdy na počítači hrát nebudu,myslím World of Tanks.

fedy
Host
fedy

No potěš koště. Jejich “nej” World of Tanks je v podstatě simulátor hry. Dějou se tam věci, že vám z toho přechází zrak.Hra díky MM a RNG hraje za vás. Na opakující se stížnosti komunity z vysoka se.rou , místo toho Vám do pozadí tankové garáže přidají prémiový tank, který si můžete za nehorázné peníze koupit. Radši nic nedělejte a bude líp.

Vojta
Host
Vojta

JJ Máš pravdu! Tu hru poslali do kytek!Jde jim jenom o peníze!Na hráče a jejich připomínky z vysoka kašlou!!