Boj o přežití na vězeňském ostrově táhne. SCUM prodal už více než milion kopií

Survivalové hry se těšily před lety velké oblibě, která v poslední době poněkud opadla, protože se jako obvykle vyrojilo až příliš mnoho podobných titulů, které pak častěji krachovaly, než aby uspěly. Žánr jako takový ale své opodstatnění zcela jistě má, a když se objeví jeho kvalitní zástupce, své fanoušky si najde. Nejlepším příkladem budiž aktuální hit SCUM, který sklízí jeden úspěch a druhým.

SCUM od vývojářského studia Gamepires je tak trochu nečekaným úspěchem. Už první den se ho prodalo 250 000 kusů a zájem hráčů dosud neopadl. Díky tomu se tak vydavatel Devolver Digital mohl nyní pochlubit tím, že hra překročila milion prodaných kusů.

Autoři si pro své fanoušky připravili odměnu a do hry zařadili novou zbraň, kterou je zlatý DEagle 50 s gravírovaným symbolem “1 Million”. Zbraň bude ve hře ale pouze do 25. září 2018, následně zmizí.

SCUM je stále ve fázi předběžného přístupu, kdy ho tvůrci postupně obohacují o nové prvky. Hotová verze by měla vyjít příští rok, tak doufejme, že to nedopadne podobně jako s českým survivalem DayZ, který se v nedokončeném stavu potácí už pěkných pár let.

Ohodnoťte článek
[Celkem hlasů: 0 Průměr: 0]

Mohlo by vás zajímat

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist