Baldur’s Gate 3 v novém traileru. Hratelné má být už v srpnu

Foto: Baldur's Gate 3

Dvacet let čekání na pokračování legendárního RPG Baldur’s Gate se mílovými kroky blíží ke konci. Jak uvedlo vývojářské studio Larian v rámci akce Guerilla Collective, Baldur’s Gate 3 by mělo už v srpnu vstoupit do předběžného přístupu na Steamu a GOGu. Autoři to ještě nechtějí slíbit na sto procent, protože nemohou vyloučit, že jim do toho ještě něco vleze, ale je poměrně pravděpodobné, že zájemci si třetí Baldur’s Gate budou moct zahrát už za pár měsíců.

K dispozici je také nový trailer Baldur’s Gate 3, který jen podtrhuje to, co ukázaly už předchozí materiály. Hra nese silný rukopis svých tvůrců, což je pro pravověrné fanoušky prvních dvou dílů poměrně těžko stravitelné. Mnozí poukazují na přílišnou podobnost se sérií Divinity. Řada hráčů by si pak přála temnější dobrodružství ve stylu Baldur’s Gate 2. Změny se týkají také soubojového systému, který už nebude probíhat v reálném čase, ale tahově, jako právě v Divinity.

Baldur’s Gate 3 – trailer

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na