Akční RPG Torchlight 3 vychází v předběžném přístupu

Foto: Torchlight 3

Pokud ještě před vydáním Diabla 4 nutně potřebujete další akční RPG, mohlo by vás do značné míry uspokojit Torchlight 3, které navazuje na dosud dvoudílnou sérii velmi povedených titulů. Poměrně nečekaně se hra objevila v předběžném přístupu na Steamu, kde si ji můžete za 30 EUR pořídit.

Předběžný přístup přitom podle vývojářského studia Ectra Games bude trvat přinejmenším několik měsíců. Poté by hra měla být rozšířena o další obsah a prvky a vydána v hotové podobě.

Torchlight 3 vás zase jednou nechá ochraňovat svět Novastraia před invazí. Za tímto účelem budete muset bojovat s nejrůznějšími monstry, k čemuž se hodí spousta zbraní a zbroje se stále lepšími statistikami.

Stejně jako oba předchůdci, také ze země složitě vydupaná trojka vzniká pod dohledem Maxe Schaefera, duchovního otce série Diablo. Hra vznikala poměrně složitě. Oznámena byla jako Torchlight Frontiers, což mělo být akční MMORPG se sdíleným universem. Fanouškům se to ale příliš nepozdávalo a svou kritiku si nenechali pro sebe. Autoři pak couvli a rozhodli se pro klasického nástupce.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na