Battlefield 1 už je součástí předplatného Origin Access

Battlefield 1 je dostupný v rámci předplacených služeb EA Access a Origin Access. Informovalo o tom vydavatelství Electronic Arts. Máte-li předplatné některé z těchto služeb, můžete si hru na Xbox One, respektive PC stáhnout a hrát bez dalších nákladů.

Předplatitelé si mohou užívat kompletní hry, to znamená singleplayerové kampaně i multiplayerového módu. Výlet do první světové války se opravdu vyplatí, protože Battlefield 1 patří k nejlepším střílečkám poslední doby. Vedle vynikající grafiky na vás čeká opravdu zábavný multiplayer a velká nabídka zbraní.

Slevy a testování

Členství v EA Access a Origin Access stojí 3,99 EUR měsíčně nebo 24,99 EUR ročně. Kromě přístupu ke katalogu her, mezi nimiž nechybí FIFA, Mirror’s Edge a Titanfall, dostanou členové také další výhody. Při koupi hry nebo obsahu od EA obdrží 10% slevu (na Originu a Xbox Games Store). Služby Access rovněž opravňují k hraní vybraných testovacích verzí chystaných her.

Například 21. září obdrží předplatitelé desetihodinovou trial verzi FIFA 18 a budou si tak očekávaný fotbal moct zahrát týden před oficiálním vydáním.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na