Bethesda letos vydá neoznámenou hru. Bude to Hra o trůny?

Společnost Bethesda pořádně zamotala hlavu fanouškům svých her a nejenom jim. Na veletrhu PAX West prozradil viceprezident Bethesdy Pete Hines plán na vydání dosud neoznámené hry v letošním roce. Pochopitelně se hned vyrojily spekulace, co by to vlastně mohlo být.

Je to zvláštní situace. Velké hry, které Bethesda zpravidla vydává, se oznamují alespoň s ročním předstihem před vydáním, aby se na ně trh náležitě nažhavil. Ale co když už nažhavený je? Potom by ohlášení dopředu nebylo tak důležité. Touto logikou dojdeme k nejpravděpodobnější hře, kterou firma možná připravuje, a tou je Game of Thrones, česky Hra o trůny. Už před několika týdny se vážně spekulovalo o tom, že je to právě Bethesda, kdo chystá herní zpracování tohoto hyperoblíbeného a ještě úspěšnějšího seriálu.

Pokračování Skyrim spíše ne

V úvahu by připadal ještě další díl série The Elder Scrolls. Poslední velká iterace této značky vyšla v podobě Skyrim už v roce 2011 a bylo by na čase sérii oživit. V tomto případě by ale Bethesda nejspíš hru oznámila právě s dostatečným předstihem. To u Game of Thrones nebude nutné – prodávat se bude skvěle tak i tak.

 

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Jiri
Host
Jiri

To bude hra spíše pro mobilní telefony, než pro konzole/PC.

Jaroslav Šimon
Host
Jaroslav Šimon

Nemysleli náhodou Dishonored: Death of the Outsider, která je ohlášená asi měsíc?