Chceme 100 milionů hráčů měsíčně, hlásí tvůrce Playerunknown’s Battlegrounds

Dosud se současného fenoménu na herním poli Playerunknown’s Battlegrounds prodalo 10 milionů kusů. Nutno dodat, že zatím nehotové hry, která nebyla vydána oficiálně, ale pouze v předběžném přístupu na Steamu a jen na PC. Prostor pro značný růst tu tedy jistě je.

Duchovní otec Brendan Greene však přesto překvapil všechny, když oznámil, kolik by si pro Playerunknown’s Battlegrounds představoval hráčů. “Křivka našich prodejů jde strmě vzhůru. Když se mě někdo zeptá na další růst, tak pošilhávám po League of Legends. 100 milionů aktivních hráčů v jeden měsíc. Pokud budeme postupovat správně, můžeme toho možná dosáhnout,” uvedl Greene v rozhovoru pro Gamespot.

Cena zůstane stejná

Je to opravdu smělý plán, protože zahrnuje mnohem víc než jen prodat 100 milionů kopií hry. Řada hráčů s hraním postupně přestává a za měsíc tak nikdy nedosáhnete tolika hráčů, kolik jste prodali her.

Navzdory obrovskému úspěchu autoři neplánují navýšení prodejní ceny hry, která je momentálně stanovena na 30 EUR. “Jsme s tím spokojeni. 30 EUR je férová cena za to, co dostanete. A naše hra vás bude zásobovat novým obsahem dalších 5 nebo možná 10 let. Kupujete si víc než jen jednoletý zážitek,” dodal Greene k ceně s tím, že stejná cena bude platit i v případě finální verze.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na