Bethesda potvrdila Wolfenstein 3. Možná se dočkáme i Dishonored 3

Bethesda zatím není se sérií Wolfenstein hotova. Po nedávno oznámeném Youngblood zcela jistě dojde řada na třetí díl. V rozhovoru s listem Metro to potvrdil viceprezident Bethesdy, Pete Hines. “Wolfenstein pro nás fungoval velmi dobře, a tak uděláme dvě další hry.

V podobě Wolfenstein: Youngblood si sice série dává pauzu od hlavní dějové linky, ale Wolfenstein 3 je “absolutně jistý“. Mediální dojem, že Wolfenstein 2 nebyl úspěšnou hrou, není podle Hinese postaven na pravdě. Singleplayerové hry jsou navíc podle něj důležitou součástí DNA Bethesdy. “Bude to vždy část našeho snažení.”

Hines vlil také novou naději do žil fanouškům série Dishonored. O ní vývojářské studio Arkane nedávno prohlásilo, že “leží u ledu”. Podle Hinese by z toho ale hráči neměli usuzovat příliš. Jde zkrátka o běžný koloběh, kdy Arkane dnes pracují na něčem jiném a příště se pustí třeba právě do Dishonored 3.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na