Po Sejvovici se jen zaprášilo. Likér známý ze hry Kingdom Come: Deliverance vypálil Žufánek

Každý hráč Kingdom Come: Deliverance dobře ví, co je Sejvovice zač. Její vypití vás opije, ale umožní uložit pozici, což v tomto českém hitu není jinak zase tak snadné. Šlo o jeden z nejvtipnějších herních prvků, které vývojářský tým Warhorse vymyslel.

Vlastně zase tolik nepřekvapí, že se nápadu někdo chopil a uvedl ho do reálného života. Příležitost, která slouží především ke zviditelnění se, chytil za pačesy progresivní lihovar Žufánek, který pod značkou Sejvovice vyrobil limitovanou edici své oblíbené pálenky.

Sejvovice byla coby propagační předmět k mání na veletrhu Gamescom. Zbylých 180 lahví nyní Žufánek doprodal. Jedno deci vyšlo na 115 korun a za 57 minut od zveřejnění nabídky na Facebooku byly zásoby definitivně pryč.

Byla by ale škoda nechat takto fungující značku ležet ladem, a tak už jsou v běhu přípravy další várky. “Nikdo s tím moc nepočítal, a tak asi určitě připravíme další várku. Tentokrát možná i velké, půllitrové lahve,” uvedl pro server Aktuálně.cz hlavní palič, Martin Žufánek.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na