Bethesda slibuje na E3 oznámení nových her. Jednou z nich by se měl stát Doom 2

Do začátku letošního herního veletrhu E3 nezbývá už nikterak dlouhá doba a jedním z největších odhalení by se mohl stát Doom 2. Společnost Bethesda pokračování Doomu z roku 2016 dosud neoznámila. Ovšem jeden z šéfů společnosti, Pete Hines, přilil olej do ohně očekávání.

Nemůžu vám říct, co oznámíme a kdy ty hry vyjdou. Ale můžu vám povědět, že na E3 budeme mít hodně věcí, o kterých se budeme bavit. Ať už jste to poznali nebo ne: právě s E3 zažíváme peklo na zemi. Nacházíme se uprostřed spousty plánování a práce, ale opravdu se na to těším,” řekl Hines magazínu Dualshockers.

Zajímavá je především ta část, kdy Hines trochu zvláštně hovoří o pekle na zemi, což se dá vnímat jako poměrně jasný odkaz na další Doom. Restart celé značky proběhl úspěšně, a tak není důvod, proč v něm nepokračovat.

Co je naprosto jisté, je skutečnost, že Bethesda na E3 neoznámí pouze jeden titul. Bude jich více. Spekuluje se o pokračování Prey nebo přinejmenším nějakém obsáhlejším přídavku k této akci. Nejspíš bude oznámeno také další velké RPG, kterým by konečně mohlo být dlouho vyvíjené sci-fi ve stylu Mass Effectu.

Hodnotit text
[Celkem hlasu: 0 Prumer: 0]

Šéfredaktor internetového magazínu pro dospělé hráče Gamebro.cz. Dříve působil jako autor v mnoha tištěných i internetových médiích.

3
Komentujte

avatar
  Odebírat komentáře  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
mámtovpiči
Host

mam to v piči

Kamen
Host
Kamen

Super 🙂 Na pokračování Doom se hrozně těším 🙂 Peklo na Zemi (v angličtině doslova Hell on Earth) byl přímo název pokračování původního Doomu z roku 1994. Jestli Hines použil tohle spojení, tak pochybuji, že jde o náhodu. Edit: Našel jsem si přímo jeho slova. Přímo řekl: “Whether or not folks realise it, this is the hell on Earth time for us with E3. We are in the midst of so much planning and work for all of that content but I’m really excited.” Kdyby někdo potřeboval překlad, obecně by se to dalo přeložit jako “Ať si to lidé uvědomují… Číst vice »

Jaromír
Host
Jaromír

Mohli by udelat Fallout survival v podobe mobilni hry Last day on Earth