Chybu s lootboxy už nebudeme opakovat, slibuje kráska z Electronic Arts. Připravuje novou ambiciózní hru

To, co společnost Electronic Arts provedla s takzvanými lootboxy v online akci Star Wars: Battlefront 2, otřáslo celou herní branží. S podobnou lavinou negativních emocí a ohlasů tento vydavatel zcela jistě nepočítal. Každopádně se ukázalo, že hráči nechtějí platit za obsah ve hrách, které si musí koupit.

K nepříjemné situaci se nyní vyjádřila jedna z manažerek firmy, Jade Raymond, která dříve pracovala pro Ubisoft na sérii Assassin’s Creed a teď v EA připravuje nový, dosud neoznámený titul. Vysvětluje, že vývojářské studio DICE na Star Wars: Battlefront 2 nadále pracuje a že si z věci vzalo ponaučení. To platí ostatně pro celý koncern. Jade Raymond dodala, že podobná chyba už se nebude opakovat.

Ona sama pracuje na jednom z nejambicióznějších titulů firmy. Již dříve se vyjádřila v tom smyslu, že je zastánkyní moderních technologií jako je cloud gaming. Nová hra by se tak mohla nést v tomto duchu a být obřím online světem s tisícovkami NPC postav a miliony hráčů. Ti by se mohli pohybovat ve světě s realistickou fyzikou, ve kterém by každé rozhodnutí přinášelo důsledky. Je to však jen spekulace. Možná se na blížící se E3 dozvíme více.

Redaktor zpravodajství serveru Gamebro.cz. Milovník příběhových her, ať už těch akčních nebo RPG.

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

avatar
  Odebírat komentáře  
Upozornit na
TOPlist